PRELEKCJA NA WTORKOWYCH SPOTKANIACH BIZNESOWYCH

AKADEMIA DORADCY
Asertywność w biznesie – czyli jak komunikować się aby obydwie strony wygrywały” WARSZAWA, PAŹDZIERNIK 2012

We wtorek 16 października grupa szkoleniowo-doradcza PRODIALOG gościła na XXIX edycji Wtorkowych Spotkań Biznesowych organizowanych przez Akademię Doradcy.

Tematem spotkania była asertywność w biznesie. Wykład poprowadziła Beata Dyraga – założycielka firmy Prodialog.
Temat okazał się jak zawsze bardzo aktualny i cieszył się dużym zainteresowaniem. Beata Dyraga postawiła nacisk na kilka obszarów asertywności w biznesie:
Asertywność managera/podwładnego, asertywność w zespole, asertywność w komunikacji z trudnym klientem, reklamacje – biuro obsługi niezadowolonego klienta, sekretariat niedoskonały – od bierności po agresję, asertywność: od emocji do zachowań, korzyści z postawy asertywnej w biznesie i na co dzień.

Spotkanie miało charakter warsztatowy. Tak obrana formuła wniosła wiele ciekawych aspektów i doświadczeń. Sala wypełniona była do ostatniego miejsca z kilkoma dostawkami. Niezwykła energia mówcy i ponad dwudziestu osób zaangażowanych w dyskusję. Nawet jeżeli ktokolwiek miał wcześniej wahania, to po spotkaniu z Beatą Dyraga już wie, że asertywność opiera się na poszanowaniu wszystkich stron relacji. Sztuka asertywnej komunikacji polega na tym, aby nie będąc uległym, nie wpadać z kolei w agresję, czy też manipulację. Jesteś asertywny naprawdę wtedy, gdy realizujesz strategię wygrany-wygrany.
Słuchacze po wykładzie długo zostali na spotkaniu networkingowym, na którym dzielili się wrażeniami o dużej efektywności  spotkania i o potrzebie rozszerzenia tematyki. Wiele osób nawiązało biznesowe relacje na przyszłość.

Podążając za potrzebami zapraszamy na rozszerzony dwudniowy warsztat poświęcony asertywności: „Asertywność od środka – zdrowa komunikacja” w terminie 13-14 listopada do PRODIALOG (http://www.prodialog.pl/).
Zapisy i szczegóły na: http://www.prodialog.pl/grafik_zajec_otwartych.

Każdy kto przyprowadzi ze sobą dodatkową osobę otrzyma 20% zniżki na kurs „Asertywność od środka” i 20% zniżki na kolejny wybrany przez siebie kurs/warsztat z pakietu szkoleń i warsztatów PRODIALOGU oraz gwarancję miejsca.

fot. Prodialog – wellness
fot. Prodialog – wellness