Cykl Konferencji – „Perspektywy HR”

Z okazji VIII edycji „Perspektyw HR” mieliśmy przyjemność po raz kolejny zostać prelegentami i tym samym spotkać się z Państwem aż w pięciu miastach! Dziękujemy za liczne odwiedziny naszego stoiska i zaproszenia do współpracy. Perspektywy HR to cykl otwartych konferencji odbywających się w największych polskich miastach. Organizatorem konferencji jest Wolters Kluwer Polska – opiniotwórczy lider branży wydawniczej, dostawca wiedzy z obszaru HR.

Podczas wystąpienia Beata Dyraga wprowadziła uczestników w świat działań firmy podczas panelu: Corporate Wellness dla człowieka i wydajności – doświadczenia z biur i hal produkcyjnych.

Wszyscy mogli na chwilę zakosztować odprężenia podczas wykonywanych ćwiczeń, które doskonale znają firmy z nami współpracujące.

Z racji odwiedzenia aż pięciu miast: Katowic, Krakowa, Warszawy, Gdańska, Poznania i Warszawy mieliśmy możliwość podzielenia się swoją wiedzą i doświadczeniami z nowymi osobami, ale i spotkać firmy już z nami współpracujące i wdrażające programy Prodialogu.

Poza uczestnikami niezmiernie inspirujące były również poszczególne panele eksperckie oraz przedstawiane trendy i wyzwania czekające nas wszystkich w 2018 roku.