Prekursorka corporate wellness w Polsce | 5. Forum Zdrowie Pracownika

Beata Dyraga to prekursorka corporate wellness w Polsce. Ma za sobą blisko 20 lat doświadczenia, tysiące zrealizowanych projektów i wypracowane własne unikalne narzędzia pracy. Niekwestionowana ekspertka w tej dziedzinie będzie gościć na Forum Zdrowie Pracownika 31 maja o godz. 10:00. Podczas konferencji opowie o rozwoju i perspektywach polskiego wellbeingu. Warto się pojawić, by poznać eksperta tej rangi. Jeśli więc jesteś praktykiem HR, BHP lub CEO, interesują Cię nowoczesne rozwiązania, skuteczne programy, trendy na rynku – koniecznie weź udział w wydarzeniu.

To już kolejna edycja tej prestiżowej konferencji, na której mam przyjemność gościć. Wellness korporacyjny przeżywa teraz rozkwit, bo firmy poznały już jego autentyczną wartość dla biznesu i człowieka. I coraz odważniej stawiają też na innowacyjne rozwiązania, dopasowane do nowych czasów. Wellbeing hybrydowy jest tego przykładem – mówi Beata Dyraga, prekursorka corporate wellness w Polsce.

A kim jest lider wellbeingu według założycielki Prodialogu?

Żeby wspierać innych, najpierw trzeba odkryć własny potencjał, spójnię i autentyczność. Bo lider musi być mądrym człowiekiem oraz dobrym strategiem. Lider szuka zbioru wspólnego między potrzebami człowieka a potrzebami organizacji mierzonymi twardymi danymi.

Co równie ważne, lider wellbeingu – choć działa tu i teraz, widzi znacznie dalej i szerzej. Przewiduje scenariusze i wyznacza nowe kursy. To ważne, zwłaszcza w tak dynamicznych czasach.

O organizatorze: cykl prestiżowych wydarzeń pod marką Forum Zdrowie Pracownika odbywa się od 2018 roku. Celem konferencji jest propagowanie takiej kultury organizacyjnej, w której dbałość o zdrowie pracowników zajmuje wysoką pozycję na liście priorytetów i przekłada się na realne działania.

Rozmowa Dawida Zarazińskiego z Beatą Dyraga już 31 maja o godz. 10:00 podczas 5. edycji Forum Zdrowie Pracownika.

Dołącz do wydarzenia w trybie online. Kliknij w link TU>>