Plakat zapraszający na wykład Beaty Dyraga z Prodialogu podczas Forum Zdrowie Pracownika pt Jak budować zdrowie psychiczne w miejscu pracy

Wystąpienie Beaty Dyraga na Forum Zdrowie Pracownika luty 2021

Już 17 lutego rozpoczyna się Forum Zdrowie Pracownika, na którym po raz kolejny nie zabraknie i nas. Beata Dyraga, prekursorka wellbeingu korporacyjnego w Polsce i prezeska Grupy Prodialog, wystąpi z prelekcją: Jak skutecznie budować zdrowie psychiczne pracowników – rozwiązania na tu i teraz”. Założycielka Prodialogu przedstawi usługi, programy i strategie online, pozwalające efektywnie budować i wdrażać programy wellbeingowe. Takie, które autentycznie wpierają ludzi, budują zaangażowanie pracowników, a samym organizacjom przynoszą satysfakcję i dumę.

Tegoroczna lutowa edycja Forum Zdrowie Pracownika koncentruje się na jednym z najważniejszych zagadnień – zdrowiu psychicznym w miejscu pracy. Dla działów HR, BHP, zarządów organizacji, jak i pojedynczego człowieka to temat niezwykle istotny. Dla każdego z nas.

Od 20 lat kreuję, wdrażam i mierzę efekty działań. I doskonale wiem, z jakimi problemami borykają się firmy i pojedynczy człowiek. Wiem również, jak temu zaradzić, i jak ważną rolę odgrywa teraz komunikacja online. My w Prodialogu się do tej rewolucji w komunikacji przygotowaliśmy jeszcze przed pandemią i to dziś procentuje. Nasze wirtualne sale wykładowe pękają w szwach, a na konsultacje psychologiczne i warsztaty mamy 100-procentowe obłożenie – mówi Beata Dyraga.

Wystąpienie Beaty Dyraga
 „Jak skutecznie budować zdrowie psychiczne pracowników – rozwiązania na tu i teraz” już 17 lutego o godzinie 11:25 podczas Forum Zdrowie Pracownika. Po prelekcji bedzie czas na rozmowę i pytania. Zapraszamy na spotkanie z niekwestionowanym ekspertem wellbeingu 🙂

Dołącz do wydarzenia. Link do Forum Zdrowie Pracownika  TU>>