Magazyn Obiekty: Dobrostan w miejscu pracy i wellbeing hybrydowy

Hot desk i własna szafka, chill room i praca rotacyjna w kameralnych zespołach, niewielka sala spotkań i przerwa. Czas na kawę we wspólnej kuchni oraz na benefity w butikowych przestrzeniach. Takich, które zgrabnie świat online z offline, a przez to są dostępne od ręki. Biuro w nowej rzeczywistości może już dziś odpowiedzieć na potrzeby pracowników. Można wdrożyć nowe rozwiązania, czyli wellbeing hybrydowy
W najnowszym wydaniu magazynu „Obiekty” piszemy o dobrostanie w miejscu pracy.
Czytaj dalej Magazyn Obiekty: Dobrostan w miejscu pracy i wellbeing hybrydowy

Rzeczpospolita: wywiad z Beatą Dyraga o wellbeingu w pandemii i wyzwaniach

Czego dzisiaj najbardziej potrzebujemy na styku pracy, interesu firmy i własnego dobrostanu? Firmom powinno zależeć na tym, jakie nawyki ma pracownik?  Dlaczego warto wspierać nie tylko pracowników i kadrę menedżerską, ale również członków ich rodzin? Wellbeing w pandemii odgrywa w firmach bardzo ważną rolę, ale na tym się nie skończy. Wszystko wskazuje na to, że w nowej rzeczywistości stanie się kluczowym benefitem. Zwłaszcza, że idziemy w kierunku wellbeingu hybrydowego. O tym wszystkim mówi Beata Dyraga w kolejnym wywiadzie, tym razem dla Rzeczpospolitej.

Czytaj dalej Rzeczpospolita: wywiad z Beatą Dyraga o wellbeingu w pandemii i wyzwaniach

Wystąpienie Beaty Dyraga na Forum Zdrowie Pracownika luty 2021

Już 17 lutego rozpoczyna się Forum Zdrowie Pracownika, na którym po raz kolejny nie zabraknie i nas. Beata Dyraga, prekursorka wellbeingu korporacyjnego w Polsce i prezeska Grupy Prodialog, wystąpi z prelekcją: Jak skutecznie budować zdrowie psychiczne pracowników – rozwiązania na tu i teraz”. Założycielka Prodialogu przedstawi usługi, programy i strategie online, pozwalające efektywnie budować i wdrażać programy wellbeingowe. Takie, które autentycznie wpierają ludzi, budują zaangażowanie pracowników, a samym organizacjom przynoszą satysfakcję i dumę.
Czytaj dalej Wystąpienie Beaty Dyraga na Forum Zdrowie Pracownika luty 2021

O ROLI MANAGERA W REDUKCJI BIERNEJ OBECNOŚCI.

Pandemia czy nie, bierna obecność pracowników to jeden z głównych powodów, obniżenia efektywności działania organizacji czzy generalnie naszego działania bez względu na to czym się zajmujemy. Aktualna sytuacja dodatkowo wzmaga to zjawisko, gdyż większość pracowników odczuwa obecnie wiele trudnych emocji, obaw i lęków również managerowie borykają się z trudnościami emocjonalnymi wynikającymi m.in. z braku kontroli, niepewności jutra i niestabilności sytuacji. I o ile nieobecność fizyczna jest widoczna i mierzalna; nieobecnych duchem – zauważyć znacznie trudniej.

Czym jest owa bierna obecność?

Czytaj dalej O ROLI MANAGERA W REDUKCJI BIERNEJ OBECNOŚCI.